З метою детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, легалізації виплати заробітної плати найманим працівникам на виконання розпорядження голови Шепетівської райдержадміністрації від 09.09. 2020 року №266/2020-р, 17 вересня 2020 року районною робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плата і зайнятості населення, до складу якої входять представники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Держпраці у Хмельницькій області, ГУ ДПС у Хмельницькій області, Шепетівського ВП ГУ НП в Хмельницькій області, було проведено обстеження об’єктів господарювання, які знаходяться на території сіл Романів, Хутір, Корчик та Климентовичі.

Протягом дня робоча група відвідала об’єкти господарювання приватної форми власності, які знаходяться на території вищевказаних сіл, Судилківської та Корчицької сільської ради.

Під час здійснення виїзного обстеження членами робочої групи надавались роз’яснення фізичним особам-підприємцям та найманим працівникам щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин. Була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо офіційного працевлаштування, дотримання законодавства по оплаті праці, своєчасного проходження медогляду обслуговуючим персоналом торгівельних закладів, дотримання норм гігієни праці на робочому місці.

Розповсюджено відповідні пам’ятки щодо детінізації зайнятості населення.

Під час відвідування об’єктів господарювання виявлено 2 неоформлених працівника у одного з роботодавців, який здійснює господарську діяльність у деревооброобробній галузі.

Також, роботодавцям наголошено про оперативне вирішення вказаних недоліків.

 
Шепетівська райдержадміністрація 

Інші новини Шепетівки