17 вересня відбулася 77 сесія Шепетівської міської ради. На порядок денний було винесено 51 питання.

На початку пленарного засідання заступник міського голови Наталія Стасюк відповідно до регламенту Шепетівської міської ради повідомила про складення своїх повноважень за власним бажанням.

Про результати діяльності Шепетівської місцевої прокуратури з місцем дислокації у м. Шепетівка за І півріччя 2020 року доповів керівник місцевої прокуратури Іван Комар.

Депутати підтримали рішення про укладання Меморандуму щодо використання Єдиної платформи місцевої електронної демократії, яка дасть змогу шепетівчанам подавати електроні петиції до органу місцевого самоврядування.


Внесли зміни до Програми розвитку та утримання лазні для потреб населення міста Шепетівки на 2018-2022 роки та виділили кошти на виконання комплексу робіт з капітального ремонту із заміною котла та системи опалення. Після того, як буде підписано рішення сесії, відбуться тендерні процедури на виконання робіт  у міській лазні.

На своєму засіданні депутати також внесли зміни до програм: Природоохоронна програма щодо покращення екологічного стану м. Шепетівка на 2020-2022 роки; розвитку житлово-комунального господарства міста Шепетівка на 2018-2022 роки; затвердили Положення про управління житлово-комунального господарства Шепетівської міської ради.

Про внесення змін в Порядок відключення споживачів від системи центрального опалення доповів начальник управління житлово-комунального господарства Юрій Ґудзик.

Про міську Програму створення служби містобудівного кадастру в м. Шепетівка розповів начальник відділу архітектури та містобудування Володимир Донков.


Затвердили «Програму забезпечення заходів мобілізаційної підготовки міста Шепетівки на 2021-2025 роки» та кошторис на 2020 рік до «Програми шефської допомоги військовим частинам в гарнізоні та по місцях дислокації в зоні проведення АТО на 2016-2020 роки».
Про визначення уповноваженого органу управління комунальним майном територіальної громади м.Шепетівка  доповів начальник управління економічного розвитку Олександр Гринь.

Прийняли рішення затвердити статут комунальної установи «Шепетівський міський інклюзивно-ресурсний центр Шепетівської міської ради» у новій редакції; створити комунальну установу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Шепетівської міської ради Хмельницької області»; затвердили штатний розпис Гімназії №5 Шепетівської міської ради Хмельницької області.

Про стан виконання міського бюджету за січень-червень 2020 року та Про внесення змін до бюджету міста на 2020 рік доповів начальник фінансового управління Василь Дрищ.

Наприкінці присутні розглянули земельні питання. 


За матеріалами Шепетівської міської ради 

Інші новини Шепетівки