14 вересня відбулася десята позачергова сесія Плесенської сільської ради VII скликання під головуванням Павла Алілуйка. 

В ході засідання депутати розглянули ряд важливих питань стосовно створення належних умов для розвитку медицини у селах громади. З метою покращення матеріально-технічної бази та забезпечення населення кваліфікованою медичною допомогою вирішили:

  • виділити 35 тис грн для КП «КНП Шепетівський центр ПМСД» на закупівлю будівельних матеріалів для поточного ремонту кімнати амбулаторії для медичної допомоги маломобільним пацієнтам у с. Плесна;
  • відповідно до програми підтримки медицини на території Плесенської сільської ради виділити 12 тис грн для КП «КНП Шепетівський центр ПМСД» на закупівлю медикаментів для надання медичної допомоги жителям громади.
Важливою подією стало прийняття рішення про закупівлю мобільного металевого будинку (ФАП) в с. Жилинці, на який так чекають мешканці. Його повністю фінансують за кошти громади. Загальна вартість проекту складає понад 200 тисяч гривень.  

На завершення сесії депутати виділили кошти для забезпечення надання якісної дошкільної освіти жителям, атестацію працівників освіти та оплату послуг по благоустрою населених пунктів громади.Олександр Андрощук 

Інші новини Шепетівки