10 вересня о 16:00 сапери групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Хмельницькій області знищили чотири 76 мм артилерійських снарядів часів Другої світової війни, які було виявлено в с. Чотирбоки Шепетівського району.

Вже о 17:10 в спеціально відведеному місці піротехніки знищили 85 мм артснаряд часів Другої світової війни, який було виявлено напередодні у с. Пліщин Шепетівського району.

Зазначимо, що дальність розльоту осколків цих атрснарядів під час можливої детонації сягає 500 м, всі вони перебували у бойовому стані та несли загрозу для краян.

Шановні громадяни! Державна служба України з надзвичайних ситуацій переконливо закликає неухильно дотримуватись правил безпеки у разі вибухонебезпечної знахідки. Не наражайте себе на небезпеку: ні в якому разі не беріть до рук небезпечний предмет, не переносьте та не розбирайте його, а тим більше, – не кидайте у багаття – це дуже небезпечно! Негайно повідомте про небезпечну знахідку до найближчого підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій за номером телефону – 101!

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області 

Інші новини Шепетівки