Саме такої невідкладної допомоги - кисневих балонів та засобів захисту - потребує Шепетівська центральна районна лікарня для боротьби з COVID-19.

Понад 60 хворих наразі перебуває на стаціонарі лікарні, маючи середню та важку форми захворювання. З них понад 30% підключені до кисневих апаратів. 

У зв’язку з гострим дефіцитом кисню Шепетівський цукровий комбінат надав 5 кисневих балонів для постійного користування,  акти чином посприявши врятуванню життя людей.

- Коли на кону стоїть здоров`я, ми маємо ставати єдиним фронтом та спільно вирішувати невідкладні потреби медиків, - переконаний Віталій Смілянець, генеральний директор цукрового комбінату. - Упродовж багатьох років ми є постійними партнерами та меценатами лікарні й тим більше - в такий час.

Окрім кисневих балонів, благодійники закупили костюми індивідуального захисту багаторазового використання на суму в розмірі 20 тисяч гривень.


- Наші лікарі, рятуючи життя, мають бути захищеними! Ми неодноразово під час пандемії закупляли усе необхідне для їх безпеки, а черговий транш - вияв поваги та підтримки їх мужності й професіоналізму. - запевняє Роман Ковальчук, головний інженер комбінату.

Колектив цукрового є одностайним у прийнятті рішення про допомогу, адже усвідомлює: лише разом можна долати проблеми, не жаліючись, а працюючи.

- Системна співпраця, яка виливається в ремонти відділень, забезпечення меблями, обладнанням, усілякою організаційною підтримкою, триває вже не один рік. Шепетівські медики, борючись за здоров`я своїх пацієнтів, знають, що можуть розраховувати на допомогу. - розповідає Тетяна Василик, директор Благодійного фонду Олександра Співака.

Лише цього року сума допомоги від цукровиків склала понад 100 тисяч гривень. Найбільший внесок - 50 тисяч - було зроблено весною на громадську акцію по закупівлі апарату ШВЛ, який зараз безупинно працює на користь людей.

- Від імені колективу лікарні та усіх пацієнтів дякуємо за таку своєчасну та необхідну допомогу! - коментує Валентина Савчук, головний лікар Шепетівської ЦРЛ. - Усі звернення про підтримку знаходять швидку реакцію від наших цукроварів. Нехай міцне здоров`я та успіхи супроводжують колектив першого промислового підприємства міста!

ПрАТ "Шепетівський цукровий комбінат" 
Фото ілюстративне 

Інші новини Шепетівки