З 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу.

Для розрахунку розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, щомісяця органи соціального захисту населення отримують від виконавців послуг відомості про забезпеченість громадян послугами та про розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за такі послуги, у тому числі постачання та розподіл природного газу.

Зазначені відомості отримуються органами соціального захисту населення на підставі отриманої від пільговиків та отримувачів житлових субсидій інформації про набір отримуваних ними житлово-комунальних послуг, а також про дані підприємств – надавачів цих послуг (назва, код ЄДРПОУ, номер особового рахунку тощо).

Своєчасне надання громадянами інформації органам соціального захисту населення про зміну виконавців житлово-комунальних послуг забезпечить актуальний та правильний розрахунок розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

З ОГЛЯДУ НА ЗАЗНАЧЕНЕ, З МЕТОЮ СВОЄЧАСНОГО ТА В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ НАДАННЯ ГРОМАДЯНАМ ПЕРЕДБАЧЕНИХ ЗАКОНОДАВСТВОМ СОЦІАЛЬНИХ ГАРАНТІЙ, ЗВЕРТАЄМОСЯ З ПРОХАННЯМ ДО ПІЛЬГОВИКІВ ТА ОТРИМУВАЧІВ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ В НАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ ПОВІДОМЛЯТИ ОРГАНИ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ПРО ЗМІНУ ВИКОНАВЦІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ, ЗОКРЕМА ПОСТАЧАЛЬНИКА ПРИРОДНОГО ГАЗУ ДЛЯ ПОБУТОВИХ ПОТРЕБ.
Шепетівська райдержадміністрація 

Інші новини Шепетівки