У селі Корчик активно триває добудова спортивного залу. Це об’єкт другої черги «Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у селі Корчик Шепетівського району Хмельницької області» програми Президента «Велике будівництво». Об’єктом першої черги реалізації проєкту була школа, в якій першого вересня вже розпочався навчальний процес та 162 дитини сіли за парти нової сучасної школи.

07 вересня голова адміністрації Юрій Басюк та заступник голови адміністрації Віталій Бузиль оглянули хід будівництва спортивного залу. З обсягами виконаних робіт на об’єкті ознайомив виконроб ТОВ «Форвард-Плюс» Леонід Флорак.

Наразі будівельники завершили роботи по перекриттю покрівлі даху та утепленню тильної сторони будівлі. До кінця тижня підрядники мають звести перегородки роздягалень, завершити утеплення та зовнішні облицювальні роботи фасаду будівлі.

Як зазначив Леонід Флорак, на наступній неділі заплановано завершити шпаклювання та фарбування внутрішніх стін у спортзалі та заливку підлоги.

Для підрядників до кінця місяця необхідно завершити усі роботи по добудові об’єкту , аби з 1 жовтня школярі могли повноцінно займатися спортом у новому, сучасному спортивному залі , про це наголосив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, який 28 серпня з робочим візитом проінспектував школу у селі Корчик. Шепетівська райдержадміністрація 

Інші новини Шепетівки