ЗАПРОШУЄМО УСІХ, ХТО БАЖАЄ РОЗПОЧАТИ ВЛАСНУ СПРАВУ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПРОЄКТУ «СІМЕЙНІ МОЛОЧНІ ФЕРМИ».

Даний проєкт розпочав свою роботу у 2017 році і вже реалізований у семи областях України і налічує 49 сімейних молочних ферм. Ще 10 родин найближчим часом уже відкриють свої ферми та розпочнуть власну справу.

На Шепетівщині до даної програми долучилася сім’я Скоробагатих з села Городище, які у 2019 році відкрили сімейну молочну ферму і успішно розвивають власний бізнес. Проект спрямований на розвиток молочного тваринництва шляхом допомоги у створенні сімейних молочних ферм та молочних кооперативів на їх основі.

ЩО НЕОБХІДНО?
Все, що потрібно для участі у проекті: ініціативній родині звернутися до організаторів та продемонструвати своє бажання та зацікавлення. Після подання заявки організатори проекту проводять ретельне вивчення можливостей та серйозності намірів кандидатів. Зокрема, важливими критеріями для оцінки кандидатів є наступні:
• Бажання і внутрішня згода родини;
• Наявність приміщення для утримання ВРХ або земельної ділянки для будівництва ферми;
• Бажано: мати досвід в утриманні корів;
• Бажано: мінімальний набір с/г техніки;
• Бажано: земля для кормів/випасу.

ЩО ПРОПОНУЄ ПРОЄКТ?
У разі позитивного рішення, родина стає учасником проекту, в межах якого ми допомагаємо відкрити власний сімейний бізнес чи розширити існуючий та збільшити прибутковість ферми у рази, термін окупності ферми 4 роки, супроводжуючи і допомагаючи на всіх етапах: створення проекту ферми, консультування при будівництві, відбір високопродуктивної худоби, встановлення обладнання, холодильника, фінансовий супровід та впровадження обліку.

ПІСЛЯ ВІДКРИТТЯ ФЕРМИ МИ ЗАБЕЗПЕЧУЄМО надання регулярних послуг: зооветеринарне обслуговування, послуги осіменіння, технологічна карта кормів, забезпечення силосу, бухгалтерський облік, отримання дотацій.

Усі, хто бажає розпочати власну справу, можуть відвідати вже діючі ферми та ознайомитися зі специфікою роботи, обладнанням, умовами утримання корів та ін.

ЗА ДЕТАЛЬНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЩОДО ПРОЄКТУ ЗВЕРТАТИСЯ:
Інна Сітарчук (керівник контакт центру): моб. 096 727 5037, [email protected]
Вікторія Гладюк (координатор), [email protected]
Шепетівська райдержадміністрація 

Інші новини Шепетівки