Сьогодні під час брифінгу заступниця голови адміністрації Оксана Ситницька проінформувала про поточну ситуацію в області щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію.

Основні меседжі брифінгу:
➡ станом на 12:00 в Хмельницькій області підтверджено 2309 випадків COVID-19 (111 нових випадків), з них одужало – 1355 (24 – сьогодні), летальних – 46.
відсьогодні розпочинає свою боротьбу з коронавірусною інфекцією Шепетівська центральна районна лікарня. Лікарня входить до госпітальної бази лікувальних закладів, які під час епідемії будуть працювати з хворими на COVID – 19. Йде підготовка документів на підписання з НСЗУ для отримання пакетів допомоги, доплати лікарям, тощо.
➡ на стаціонарному лікуванні в області перебуває 241 особа: в ХІЛ – 131 особа, у Дунаєвецькій ЦРЛ – 35 особа, Славутській ЦРЛ – 69 осіб, Шепетівська ЦРЛ – 6 осіб.
серед резонансних нових випадків інфікування:
– протягом останніх двох днів виявлено 5 випадків на Хмельницькій АЕС (м. Нетішин);
– 2 випадки захворювання виявлені у працівників проктологічного та урологічного відділень Хмельницької обласної лікарні. У зв’язку з цим, зазначені відділення тимчасово не прийматимуть нових пацієнтів на лікування, а лише працюватимуть з тими, хто перебував на лікуванні раніше;
– 65 підтверджених випадків у працівників заводу “Мотор Січ” (Волочиський район). У зв’язку з такою високою захворюваністю завод призупинив свою діяльність, та з 26 серпня перебуває на карантині.
➡ попри статистичні дані щодо меншої вірогідності виявлення COVID-19 у дітей, в області зафіксовано 4 нових випадки в період з 26 по 28 серпня. Серед них є дитина віком до 1 року (Теофіпольський район).
➡ в області активно здійснюється процес підготовки закладів освіти до нового 2020-2021 навчального року. Зокрема, проводиться настановча підготовка працівників освіти щодо протидії поширенню COVID-19 у школах та інших освітніх закладах, відбувається матеріальне забезпечення цих закладів протиепідемічними засобами.
Прес-служба Хмельницької ОДА 

Інші новини Шепетівки