Світовий Банк поставив оцінку «відмінно» плану дій для місцевого розвитку, яке було підготовано робочою групою на чолі з міським головою Францом Скримським!

Завдяки відмінно підготованому Плану дій для досягнення короткострокових цілей місцевого економічного розвитку (ПМЕР) Полонська громада стає однією з тих, хто має право претендувати на грантові кошти Світового банку і скеровувати їх на розвиток ОТГ.

Відтепер Полонне отримує статус «Дійсний учасник» Клубу «Мери за економічне зростання», адже весною цього року громада приєдналася до Ініціативи Європейського Союзу. 

Учасники робочої групи за результатами громадських обговорень сформулювали комплексне бачення розвитку міста: «Полонне – місце концентрації історичних пам'яток та туристичних продуктів, де туристи можуть отримати все необхідне за рахунок малого підприємництва».  

Основні цілі:

  1. Розбудова малого підприємництва громади у всіх сферах як шлях подолання економічних наслідків індустріального минулого міста.
  2. Об'єднання зусиль партнерів для розробки місцевого туристичного продукту, його ефективного продажу та просування.
Головними заходами плану є:

  • створення інституції підтримки  розвитку підприємництва;
  • розвиток туристичної інфраструктури громади.
«Полонне змінюється, змінюйся і ти разом з нами! Ми прагнемо, щоб кожному мешканцю знайшлось  достойне місце у економічному житті міста», – повідомляють на офіційному сайті громади.

Ознайомитись з повним Планом розвитку громади можна тут:
Українська версія
Англійська версія

Інші новини Шепетівки