Враховуючи ріст захворювання в Україні, області, місті, викликаного коронавірусною інфекцією, усні звернення адміністрацій закладів охорони здоров`я щодо значного скупчення працівників освіти, дітей у приміщеннях цих закладів у зв'язку з проходженням медичних оглядів, управління освіти Шепетівської міської ради повторно роз'яснює (листи-роз'яснення управління освіти направлені на заклади освіти від 25.06.2020 № 01-23/388, від 14.08.2020 №01-23/487), що відповідно до пункту 3 додатку постанови КМУ від 22.04.2020 № 291 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» на період встановлення карантину та протягом 30 днів після закінчення такого періоду дозволяється залучення працівників окремих професій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення (працівники закладів освіти відносяться до таких категорій), і строк періодичного профілактичного медичного огляду яких припав на період карантину, без проходження відповідного медичного огляду.

Адміністраціями закладів освіти проведено з працівниками роз'яснювальну роботу щодо можливого проходження медичного огляду у другій половині вересня 2020 року.

Разом з тим, рекомендуємо працівникам харчоблоків проходити огляди, однак уникати скупчень перед кабінетами лікарів (попередньо записуватись на прийом, приходити в години, коли найменша кількість пацієнтів тощо).

Щодо обмеження проведення медичних оглядів дітей, то такі документи вищестоящими організаціями не приймались. Тому, рекомендуємо на період карантину, приймаючи вперше дитину в ЗДО, ЗЗСО, просити довідку від сімейного лікаря про те, що дитина здорова і може відвідувати заклад освіти і в неї наявні всі необхідні щеплення. Інших вузьких спеціалістів-лікарів у разі потреби дитина може пройти пізніше.

Інші новини Шепетівки