В Україні відбулися пляжні ігри "Ukrainian Beach Games". Це щорічний захід Спортивного комітету України, який відбувся вже всьоме.

Цього року на одному майданчику зібрали сім видів спорту: пляжний футбол та волейбол, бейсбол та регбіліг, футволей, чирлідинг та бадмінтон. В рамках мультиспортивних ігор відбулися чемпіонати, рейтингові змагання та справжнє шоу груп підтримок – Cheer Dance Show. 

"В минулому році ми також приймали участь в іграх. Ми виставляли лише одну команду - тріо. Цього ж разу ми підготували сольний виступ і також тріо", - розповідає Олексій Шуляков, тренер з чирлідингу та голова громадської організації "Cheer Planet Shepetivka".

Підведення підсумків цього літа - просто вражають.

"Наші Чирлідери, як завжди на висоті. Дебют сольного виступу Даши Звєрєвої був феєричний. У номінації Urban cheer solo, вона посіла перше місце. Також у виді програми cheer dance shows trio, у запеклій боротьбі вибороли перше місце, у складі: я, Даша Звєрєва, Гурш Вікторія, Аліна Сільвестр. Пишаюсь своїми вихованцями. Ось тепер, можна і до школи", - ділиться враженнями Олексій Шуляков.

В двох номінаціях шепетівчани виставляли команди і в двох номінаціях здобули перше місце.

Щиро вітаємо Олексія Шулякова та команду чирлідерів з перемогою! НАЙКРАЩІ!!!Олександр Андрощук 

Інші новини Шепетівки