Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким жителя м. Шепетівка визнано винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною першою статті 309 (незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів без мети збуту), частиною першою статті 125 (умисне легке тілесне ушкодження), частиною першою статті 126 (умисне вчинення інших насильницьких дій, які завдали фізичного болю і не спричинили тілесних ушкоджень) Кримінального кодексу України, та відповідно до статті 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначено остаточне покарання у виді штрафу в розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 1700 грн.

Присуджено до стягнення з обвинуваченого на користь держави судові витрати за проведення експертизи в сумі 942,06 грн.

Згідно з вироком суду, 25 грудня 2019 року, обвинувачений, проходячи  біля сміттєвих баків в м. Шепетівка, знайшов два прозорі поліетиленові пакети із речовиною рослинного походження, зовні схожою на канабіс, незаконно придбав його, привласнивши знайдене, після чого переніс до будинку за місцем власного проживання, де зберігав з метою подальшого вживання, без мети збуту.

Крім того, 27 грудня 2019 року, обвинувачений, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, під час конфлікту зі своєю дружиною, у присутності малолітніх дітей умисно наніс їй не менше двадцяти ударів кулаками обох рук в обличчя та тулуб та не менше п’ятнадцяти ударів ногами по обличчю та тілу, спричинивши потерпілій тілесні ушкодження легкого ступеня тяжкості.


Не зупиняючись на досягнутому, обвинувачений, у присутності дружини та малолітнього сина, умисно завдав фізичного болю та не спричинив тілесних ушкоджень малолітній доньці, а саме: схопив руками за волосся, шарпнув її із прикладанням фізичної сили, взяв за шию та штовхнув, внаслідок чого вона вдарилась потиличною ділянкою голови об стіну.

У судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою вину у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів, без мети збуту та у заподіянні умисного легкого тілесного ушкодження дружині. Допустив можливість заподіяння інших насильницьких дій, які завдали фізичного болю і не спричинили тілесних ушкоджень доньці. У скоєному розкаявся, попросив пробачення у потерпілих.

Допитана в судовому засіданні потерпіла просила суд, визначаючи міру покарання, врахувати позицію малолітньої доньки - суворо не карати батька, дати йому шанс виправитись.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Нагадаємо, згідно зі статтею 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
За повідомленням прес-служби суду 

Інші новини Шепетівки