Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким затверджено угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором Шепетівської місцевої прокуратури та підозрюваним за участі захисника.

Місцевого жителя визнано винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною першою статті 309 (в редакції Закону України №270-УІ від 15 квітня 2008 року - незаконне придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту), частиною першою статті 263 (носіння, зберігання, придбання бойових припасів, вибухових речовин без передбаченого законом дозволу) Кримінального кодексу України та на підставі статті 70 КК України визначено остаточне покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у виді позбавлення волі строком на 3 роки.

На підставі статті 75 КК України звільнено від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 2 роки.

Присуджено до стягнення з підозрюваного на користь держави витрати за проведення експертиз в сумі 6211,10 грн.

Згідно з вироком суду, в гаражі, що розташований у м. Шепетівка, підозрюваний у горщиках для вазонів виростив дві рослини коноплі, з яких виокремив листя, та, у подальшому, підсушив, подрібнив його та, таким чином, незаконно придбав готовий для вживання особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс, загальною масою 9,348 г, помістив його до паперового згортку та поліетиленового прозорого пакета та зберігав без мети збуту, з метою подальшого особистого вживання - куріння.


Крім того, підозрюваний, не маючи відповідного дозволу, у грудні 2019 року, перебуваючи поруч із парканом військової частини А4127, що у м. Шепетівка, знайшов шістнадцять предметів бездимного пороху та два патрони, які є боєприпасами до вогнепальної зброї, поклав до кишені куртки та таким чином незаконно їх придбав, після чого переніс до власної кімнати квартири за місцем свого постійного проживання, де незаконно зберігав.

Підозрюваний повністю визнав вину, підтримав угоду та просив її затвердити.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Нагадаємо, згідно зі статтею 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
За повідомленням прес-служби суду 

Інші новини Шепетівки