14 серпня 2020 р. під головуванням заступника голови Шепетівської райдержадміністрації Віталія Бузиля відбулось засідання районної міжвідомчої координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

На порядку денному засідання координаційної ради: виявлення та облік сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, встановлення соціального супроводу за такими сім’ями, аналіз випадків насильства в районі.

Про роботу управління соціального захисту населення щодо випадків насильства в районі, розповіла начальник управління Ліліана Танасієнко. Вона повідомила, що протягом ІІ кварталу 2020 року до управління надійшло 16 повідомлень, щодо факту скоєння домашнього насильства. Однією з головних причин, на ґрунті якої це відбулось, було вживання алкоголю членами родин.

Підсумком роботи координаційної ради стали надані рекомендації суб’єктам, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі щодо їх взаємодії. Наголошено на своєчасному виконанні плану спільних дій у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та налагодження ефективної взаємодії з правоохоронними органами. 
Шепетівська райдержадміністрація 

Інші новини Шепетівки