Лісівники Шепетівщини постійно дбають, щоб населення та усі мандруючі люди нашим краєм могли приємно відпочити на природі, подихати чистим повітрям, набратися сил… Для цього працівники ДП «Шепетівський лісгосп» прикладають чимало сил і старань, щоб постійно підтримувати порядок в рекреаційних зонах відпочинку, де розташовані дерев'яні альтанки, лави, місця для вогнища, для сміття, дитячі гойдалки і т.д.

Так і сьогодні, дружньо, колектив ДП «Шепетівський лісгосп» на чолі з директором підприємства В.М. Сасюком проводять реконструкцію в зоні відпочинку «Лісовий кордон», що розташована на Новоград-Волинській трасі: фарбують, оновлюють конструкції, прибирають сміття.

Треба зазначити, що весь цей комфорт для відпочинку громадян лісівники пропонують безкоштовно. Єдине про що просимо ми, працівники лісового господарства, щоб кожен відвідувач усвідомив, що «Ліс — це наше спільне багатство!» і кожен повинен бережливо ставитися до природи, поважати працю інших, прибирати за собою сміття, дотримуватися правил пожежної безпеки.

Адже ліс – це душа всієї планети, живий скарб нашої землі!!!


Прес-служба ДП «Шепетівський лісгосп» 

Інші новини Шепетівки