Учора відбулася найбільш довгоочікувана подія цього літа - відкриття нового дитячого майданчика у селі Білопіль Шепетівського району! Чудову ігрову зону для дітей подарували родини Михайла та Марини Алілуйко, Павла та Дарини Алілуйко і Юрія та Інни Шугайло.

"Саме завдяки їхній турботі про майбутнє білопільських дітей та активну участь у розвитку нашого села у нас з'явився чудовий простір для якісного і веселого відпочинку маленьких жителів", - зазначають на сторінці Білопільського сільського клубу

Урочистості з нагоди відкриття майданчика відбулися на подвір'ї клубу. Діти дякували родині Алілуйко та Шугайло за омріяний майданчик, розповідали вірші. Слова вдячності висловили й батьки. Також отець Роман освятив дитячий майданчик та благословив дітей. 

Гостей розважали піснями Роксана Ігорівна Мартон та вокальна група "Білопільчанка". На завершення свята усіх почастували короваєм від місцевої підприємиці Юлії Ткачук, морозивом, а також запашною рибною юшкою.

"Щиро дякуємо родині Алілуйко та Шугайло за втілену дитячу мрію. Також висловлюємо подяку голові Ленковецької ОТГ Юрію Криворчуку за допомогу у підготовці території під дитячий майданчик, і усім активним батькам, які допомагали в облаштуванні території. Спільними зусиллями нашій громаді вдалося створити чудову ігрову зону для дітей", - діляться білопільчани. Інші новини Шепетівки