Аби запобігти загорянням в екосистемах, зокрема, у лісах, 7 серпня шепетівські рятувальники здійснили патрулювання місцями відпочинку громадян, навідавшись до навколишніх лісових масивів.

Під час заходу фахівці ДСНС провели з населенням роз'яснювальні бесіди щодо недопущення спалювання рослинності та залишку багать на відкритій території без нагляду, адже такі дії можуть спровокувати пожежу, а також може призвести до масштабної лісової пожежі з непередбачуваними наслідкамиЛюдей попередили, аби вони не залишали багать надовго без нагляду, не кидали недопалків у траву, а перед поверненням додому переконатись у тому, чи полум’я остаточно загасло. На додачу громадяни отримали тематичні листівки та пам’ятки для того, аби необхідну інформацію завжди можна було відновити у пам’яті.

Також сьогодні фахівці ДСНС разом із представниками Нацполіції провели профілактичний рейд, щодо безпечного відпочинку на водних об’єктах міста Шепетівка.

Під час інформаційної роботи рятувальники наголосили громадянам на необхідності дотримання основних правил відпочинку на водних об'єктах, та закликали дорослих не зводити очей з дітей.


Шепетівський районний сектор 
ГУ ДСНС України у Хмельницькій області 

Інші новини Шепетівки