9 серпня на стадіоні «Локомотив» відбудеться відразу два футбольних матчі - повідомляє прес-служба Шепетівської міської ради.

  • 11:00  відбудеться матч XII туру Всеукраїнських змагань з футболу серед команд ліги учасників АТО на Кубок Героїв АТО, команда шепетівського гарнізону ФК «Темп» буде приймати команду ФК «Ягуар» НГУ місто Калинівка.
  • 17:00 відбудеться матч V туру чемпіонату Хмельницької області з футболу серед ветеранів 40+, команда «Темп» (Шепетівка) зіграє проти команди «Папірник» (Понінка).
Участь команди шепетівського гарнізону ФК «Темп» у всеукраїнських змаганнях та команди «Темп» (Шепетівка) у чемпіонаті Хмельницької області здійснюється за рахунок управління у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради.

Матчі відбудуться за умов дотримання карантинних вимог учасниками змагань відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22.06.2020р. №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусомSARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (зі змінами), Постанови Кабінету Міністрів України від 22.06.2020р. №500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», з неухильним дотриманням умов Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 02.06.2020р. №40, протокольних рішень Хмельницької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Інші новини Шепетівки