В Плесенській громаді завершено облаштування зупинок громадського транспорту. Відтепер при очікуванні автобуса мешканці зможуть сховатися від сонця, дощу чи вітру під захист сучасної конструкції, обладнаної лавкою для сидіння. 

Такі зупинки радше можна побачити в містах. При їх облаштуванні підготовлено основу майданчиків з бетону. Також окремо встановлено дошки для оголошень. Реконструкції зазнали і вже існуючі зупинки громадського транспорту.

«Дуже приємно, що такі зупинки облаштовані у сільській місцевості. Всі конструкції добре вписалися у екстер’єр населених пунктів. А головне – це зручність, затишок та безпека для жителів громади», - коментує Павло Алілуйко, голова Плесенської ОТГ.

Зупинки для громадського транспорту встановлені в усіх населених пунктах об’єднаної територіальної громади: с. Плесна, с. Пліщин та с. Жилинці.

Наступним кроком – є покращення благоустрою. В с. Плесна вже ведуться роботи з обкошення вулиць та прибирання тротуару. Також встановлено дві велопарковки та п'ять урн для сміття.Інші новини Шепетівки