30 липня голова Шепетівської РДА Юрій Басюк здійснив робочу поїздку у село Корчик, де ознайомився з обсягами проведених будівельних робіт у школі.

Зараз основні сили будівельників, а це понад двадцять працівників, задіяні на перекритті будівлі спортзалу. В цокольному приміщенні школи будівельні роботи практично завершені, залишилось влаштувати плитку. Сходові клітини між поверхами в головному корпусі школи уже облицьовані плиткою. В навчальних аудиторіях проводиться підготовка до встановлення шкільних меблів.

Також навколо території школи укладено бруківку та встановлюється паркан.

Після завершення будівництва до школи будуть довозитись діти із трьох сіл: Романів, Хутір, Климентовичі. Нова школа розрахована на 196 дітей, але при відкритті школи планується навчання 180 дітей.

Зазначимо, що загальна кошторисна вартість об’єкта становить 53,6 млн.грн. Починаючи з 2018 року будівництво фінансується за рахунок співфінансування з ДФРР та місцевого бюджету. Зокрема, у 2018 році з ДФРР надійшло 10 млн. грн., в 2019 – 12, 4 млн.грн. В поточному році на завершення будівництва нової школи в Корчику з державного бюджету виділено понад 15 мільйонів гривень, з обласного бюджету –  1, 351 млн. грн, районного і сільського бюджетів – 300 тисяч гривень.

На даний момент ступінь готовності  об’єкта складає близько 80 відсотків.


Прес-служба Хмельницької ОДА 

Інші новини Шепетівки