Сьогодні, 24 липня, фахівці Шепетівського районного сектору спільно з головним спеціалістом відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації здійснили профілактичні рейди місцями збирання врожаю. Метою заходу була перевірка дотримання вимог та правил пожежної безпеки під час збирання врожаю, які до початку кампанії довели до відома аграріїв для обов’язкового виконання.

Рятувальники провели інструктажі з аграріями, аби ще раз нагадати про необхідність виконувати усі необхідні заходи, аби убезпечити врожай від вогню. Окрема увага приділялася спалюванню стерні. Адже, незважаючи на заборони, щороку після збирання врожаю виникає ця проблема. Таке випалювання може призвести до виникнення пожеж на сусідніх полях або в лісосмугах

Своєю чергою, 24 липня шепетівські рятувальники спільно з правоохоронцями провели профілактично-роз'яснювальний рейд щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах м. Шепетівки.

Під час заходу надзвичайники нагадали мешканцям та гостям району правила безпечної поведінки на воді, закликали не купатись у незнайомих і не обладнаних відповідним чином місцях. Крім того, нагадали порядок надання першої невідкладної допомоги потопаючим, радили не купатися у нетверезому стані, контролювати розваги дітей і не залишати їх без відповідного нагляду.

Під час профілактичних рейдів рятувальники надали відпочивальникам листівки з вимогами правил безпеки життєдіяльності та алгоритмом дій у разі виникнення екстрених ситуаціях.


Шепетівський районний сектор 
ГУ ДСНС України у Хмельницькій області 

Інші новини Шепетівки