Підприємства паливно-енергетичного комплексу України розпочали підготовку до опалювального періоду у плановому порядку, із значними запасами палива на складах. Про це йшлося під час селекторної наради із представниками профільних міністерств та відомств і керівництвом регіонів з питань підготовки до осінньо-зимового періоду 2020/21, яку, за дорученням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, провела в.о. Міністра енергетики Ольги Буславець.

Від Хмельниччини участь в нараді взяли перший заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш, керівники профільних структурних підрозділів, представники міст обласного значення, енергопостачальних компаній та підприємств ЖКГ області.

Роман Примуш, інформуючи про стан підготовки області до опалювального сезону 2020-2021 р.р., зазначив, що робота здійснюється в плановому режимі, і особливих проблем не виникає.

Єдине питання, яке, за словами посадовця, викликає стурбованість – це ситуація в м.Шепетівка з місцевим підприємством теплових мереж, яке отримало у спадок близько 80 млн. грн. заборгованості від компанії “Шепетівка Енергоінвест”, з якою в минулому році було розірвано договір концесії в судовому порядку. Він зауважив, що наразі врегульовано питання щодо частини заборгованості в розмірі 42 мільйонів.

“Борг реструктуризовано на 60 місяців, але ми маємо неврегульованих 39 млн. боргу, і ні підприємство, ні бюджет не в змозі одночасно ліквідувати цю заборгованість. Разом з тим у підприємства обліковується майже 17 млн.грн. невідшкодованої різниці в тарифах, – сказав Роман Борисович. –  Я знаю, що під час аналогічної ситуації, яка була в Смілій, уряд пішов назустріч підприємству, і це питання було врегульоване. Просимо також розглянути таку можливість і для Шепетівки.”


Прес-служба Хмельницької ОДА 

Інші новини Шепетівки