16 липня працівники ДСНС спільно з правоохоронцями здійснили профілактичний рейд, відвідавши місця відпочинку на водних об’єктах міста Шепетівка.

Під час інформаційної роботи фахівці Служби порятунку та Національної поліції нагадали громадянам про необхідність дотримання основних правил безпечного відпочинку на водних об’єктах,а також закликали дорослих не послаблювати увагу у відношенні до дітей, особливо зараз, під час канікул.

Для кращого засвоєння отриманої інформації ДСНСівці вручили дорослим та дітям профілактичні листівки на задану тематику.

Аби запобігти лісовим пожежам та вберегти зелені насадження й усіх мешканців лісу від нещадного вогню, 17 липня шепетівські рятувальники здійснили патрулювання місцями відпочинку громадян в лісових масивах.

Під час заходу фахівці ДСНС поспілкувалися з відпочивальниками, котрі саме перебували на улюбленому дозвіллі серед лісової прохолоди, нагадавши правила безпечної поведінки. Людей вогнеборці застерегли людей від необережності з вогнем, закликали обирати для відпочинку лише облаштовані місця, не залишати вогонь без нагляду, не курити, а тим паче не кидати недопалків у траву, а перед поверненням додому добряче загасити полум’я і прибрати за собою місце відпочинку. Також співрозмовникам радили навчати необхідних правил поведінки дітей, і краще — якщо це відбуватиметься на власному прикладі.

На додачу громадянам вручили тематичні пам’ятки, аби необхідну інформацію завжди можна було відновити у пам’яті.

Шановні громадяни! Будьте обережні під час відпочинку на водних об’єктах! Заходячи у воду, суворо дотримуйтесь простих правил безпеки. Під час відпочинку в лісових масивах неухильно дотримуватись встановлених законодавством правил пожежної безпеки. Збережімо ліс від вогню спільними зусиллями!

Шепетівський районний сектор 
ГУ ДСНС у Хмельницькій області 

Інші новини Шепетівки