Вчора мобільна група на чолі з головою обласної державної адміністрації Дмитром Габінетом відвідали черговий об’єкт «Великого будівництва», а саме загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів у с.Корчик Шепетівського району.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день навчання дітей проводиться у двох старих приміщеннях (1940, 1969 рр.), загальний знос яких становить 85%. Згідно із висновком, приміщення старої школи є аварійним і не підлягає капітальному ремонту. Завершення будівництва зазначеної установи є економічно та соціально обґрунтованим, оскільки село є центральним у західній частині району.

Після завершення будівництва до школи будуть довозитись діти із трьох сіл: Романів, Хутір, Кліментовичі. Нова школа розрахована на 196 дітей, але при відкритті школи планується навчання 180 дітей. На сьогодні в старій школі навчається 100 дітей.

«Вражений темпами будівництва. З моменту останнього відвідування об’єкту 21 травня 2020 року, коли з робочим візитом на Хмельниччині перебував Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, майже завершені внутрішні роботи на 1 та 2 поверхах та розпочато добудову спортивного залу”, – сказав голова адміністрації.

Зазначимо, що загальна кошторисна вартість об’єкта становить 53,6 млн.грн. Починаючи з 2018 року будівництво фінансується за рахунок співфінансування з ДФРР та місцевого бюджету. Зокрема, у 2018 році з ДФРР надійшло 10 млн. грн., в 2019 – 12, 4 млн.грн., цьогоріч передбачається фінансування у розмірі 15,1 млн.грн. Співфінансування з місцевого бюджету склало відповідно 3, 4 млн. грн, цьогоріч планується 1,7 млн.грн.

На даний момент ступінь готовності  об’єкта складає близько 80 відсотків.

За матеріалами Хмельницької ОДА 

Інші новини Шепетівки