13 липня 2020 року Шепетівські рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на об’єкті Шепетівська дільниця ТОВ «Лотівка Еліт», що мало на меті перевірити готовність служб взаємодії до виконання дій за призначенням у разі загрози та виникнення пожежі на об’єкті переробки та зберігання зерна.

Захід відбувся на території Шепетівської дільниці ТОВ «Лотівка Еліт». До навчань також були залучені працівники поліції, медична й газова служби, працівники об’єкту.

За тактичним задумом внаслідок порушення технологічного процесу виникло загоряння зерносушарки із загрозою розповсюдження полум’я, його перекиданням на склади із можливим подальшим вибухом. Рятувальники піднялись на робочу вежу сушарки, де виявили одного потерпілого, якого передали медпрацівникам для надання допомоги. Після чого приступили до ліквідації умовної пожежі.

У підсумках навчань було відмічено високий рівень готовності рятувальної служби до дій за призначенням та гарну взаємодію із усіма службами, що залучались до «ліквідації» пожежі.

Шепетівський РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області 

Інші новини Шепетівки