Аби запобігти трагічним випадкам на воді, 13 липня фахівці ДСНС спільно з працівниками поліції вирушили в черговий рейд до місць відпочинку біля місцевих водойм, враховуючи стихійні пляжі.

Під час заходу рятувальники спілкувалися з великою кількістю шепетівчан, котрі саме відпочивали на пляжі. Громадянам нагадали, яких правил слід дотримуватись, щоб відпочинок був вдалим і приніс якомога більше позитивних емоцій. Відпочивальників застерегли, аби не обирали для плавання необладнані пляжі, не пірнали у воду в незнайомих місцях, не плавали на далеку відстань, не заходили у воду напідпитку, не намагались перепливти водойму наввипередки, адже довге перебування у холодній воді може спровокувати судому, що може призвести до непередбачуваних наслідків. Дорослим, які знаходились на відпочинку разом із дітьми, радили бути вкрай уважними та пильно стежити за малечею, не дозволяти їм самотужки заходити у воду.

Для кращого засвоєння отриманої інформації співробітники ДСНС вручили дорослим і дітям профілактичні листівки на задану тематику.

Шановні громадяни! Подбайте про те, щоб ваш відпочинок біля води не мав негативних наслідків. Під час улюбленого дозвілля дотримуйтесь простих правил безпеки!

Шепетівський районний сектор 
ГУ ДСНС у Хмельницькій області 

Інші новини Шепетівки