Ухвалою колегії суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Хмельницького апеляційного суду змінено підсудність та передано на розгляд до Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області матеріали кримінального провадження за обвинуваченням жителя Славутського району у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 187 (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із погрозою застосування насильства, небезпечного для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу (розбій), вчиненого особою, яка раніше вчинила розбій, поєднаний з проникненням у житло).

Досудовим слідством встановлено, що 22.05.2020 року, обвинувачений перебуваючи на території подвір’я, яке належить потерпілому, підійшов до вхідних дверей будинку, відчинивши металевий засув вхідних дверей, проник в середину будинку останнього.

Знаходячись у будинку, обвинувачений П. пройшов до кімнати, в якій перебував потерпілий. Скориставшись безпорадним станом потерпілого, обвинувачений здійснив напад на нього, зв’язавши шнурівкою кінцівки рук та почав вимагати наявні в будинку грошові кошти. Отримавши у відповідь, що гроші в будинку відсутні, П. почав самостійно здійснювати їх пошук. Після цього обвинуваченому стало відомо, що зараз до потерпілого Х. має зайти сусід та щоб не бути викритим у скоєному  злочині, обвинувачений втік з будинку.

Справу буде розглядати колегія суддів Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області.

Нагадуємо, що санкція частини третьої статті 187 КК України передбачає призначення покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна.
За повідомленням прес-служби суду 

Інші новини Шепетівки