У харківському БК «mr. Morris» завершився юнацький чемпіонат України з Комбінованої піраміди. Багатьом він запам'ятається нереально крутим призами від Харківської федерації - ігрові приставки тощо.

Серед юніорів переміг Анатолій Сокальський, для якого Харків - виключно вдале місто. Тут він і чемпіонат області вигравав, і парний турнір разом з Андрієм Родіоновим. До речі, саме з лідером харківського більярду Сокальський грав у фіналі. Зустріч вийшла виключно наполегливою, перемога до Анатолія прийшла лише в «контрі» на останніх кулях. Рахунок матчу 5:4, рахунок контрової партії - 8:6. Третє місце розділили спортсмени, які, останнім часом, пристойно підняли свою гру, Олександр Таланенко з Кам'янки Черкаської області та одесит Денис Багацький. Не приймали участь у змаганнях  Еленич, Гоменюк, Денисов, Тихий і Лапшин.

Цікава боротьба розгорнулася в юнацьких змаганнях. Чемпіоном став Федір Жданов з Кривого Рогу, котрий у фіналі обіграв Іллю Стерпула з Кропивницького. Третє місце розділили харків'янин Владислав Ісаєв і Михайло Ларков з Шепетівки. Зазначу, що 11-річний Михайло Ларков, молодше своїх суперників відповідно на два (Жданов) і три роки (Ісаєв, Стерпул).

Марія Скочук з Чернівців стала найсильніших серед дівчат, обігравши в фіналі Єлизавету Завгородню з Кропивницького. Ще одна представниця Кропивницького більярду Олександра Міщенко розділила третє місце з Яною Василова з Івано-Франківська.

У Кубку України з Вільної піраміди в молодшій групі (11 років і молодше) переможцем став Захар Завгородній з Кропивницького. Микита Хороліч із Запоріжжя - на другому місці, третє в активі Арсенія Бабаєва з Харкова і Марії Калинів зі Світловодська.


За матеріалами ресурсу billiard.net 

Інші новини Шепетівки