Волейбольна команда “A’SPIK” виграла ветеранський турнір з паркового волейболу, що відбувся у Києві в форматі “Мікс: 4х4”.

У всеукраїнських змаганнях, які вирували протягом 4-5 липня у столичному гідропарку, взяли участь 9 команд з різних куточків України.

Для цукровиків це був перший турнір з паркового волейболу в форматі “мікс”. Його особливістю став склад учасників, адже за правилами в одній команді одночасно грали двоє чоловіків та двоє жінок. Проте це не завадило досвідченим майстрам та майстриням з Хмельниччини тріумфувати, здолавши усіх своїх суперників.

Під час представницьких змагань волейболісти “A’SPIK” зіграли 6 динамічних та видовищних матчів, а у фіналі перемогли господарів - команду “Аеропорт-Київ”.

“Попри ветеранський статус турніру, він відбувся на дуже пристойному рівні, адже у ньому брали участь професійні виконавці, які в минулому грали на найвищому рівні. Дуже вдячні групі компаній “A’SPIK Group” та безпосередньо її власнику Олександру Співаку (Spivak Oleksandr) за спонсорську допомогу. Завдяки йому ми забезпечені формою та необхідним спортивним інвентарем, можемо організовувати виїзди на всеукраїнські та міжнародні турніри, аби на волейбольних майданчиках захищати честь Хмельниччини та Старокостянтинова”, - розповідає капітан команди “A’SPIK” Майя Булавко.

Варто зазначити, що у Києві за переможців дебютував Юрій Плотницький - батько капітана Національної збірної України з волейболу та гравця італійської “Перуджі” Олега Плотницького.

Нагадаємо, для волейболістів “A’SPIK” “золотий” турнір у столиці став третім у загальнокомандному доробку. У грудні 2019 року в Полтаві спортсмени з Хмельниччини здобули “бронзу” Міжнародного ветеранського турніру пам’яті Ігоря Лисенка. А у березні 2020 року українці святкували успіх у Вільнюсі, виборовши перше місце на змаганнях “Laime Cup”, участь у яких взяли команди з Німеччини, Литви, Естонії та Латвії.

Склад переможців: Плотницький Юрій, Клименко Олександр, Фурман Ольга, Булавко Майя, Буєва Юлія, Абрамова Ірина, Сліпчук Ольга.

Довідково: A’SPIK group – оперативне управління групи компаній, яка об’єднує підприємства та господарства, що працюють на розвиток та покращення продукції в газулі сільського господарства. Основні напрямки діяльності підприємств А`SPIK груп є виробництво цукру, вирощування цукрового буряка, зернової групи, сої, кукурудзи, Пріоритетною сировиною виступає цукровий буряк. Підприємства ТОВ «Старокостянтинівцукор» і ПрАТ «Шепетівський Цукровий Комбінат» спеціалізуються на переробці цукрового буряка, виробництві цукру, меляси, гранульованого жому.


Інші новини Шепетівки