КНП «Шепетівська ЦРЛ» продовжує отримувати благодійну допомогу для боротьби із пандемією COVID-19.

Сьогодні до лікарні вкотре завітали Світлана Павлишина – керівник служби соціальної політики Хмельницького регіону «Епіцентр-К», Сергій Філюк – директор ТОВ «Лотівка Еліт» та в присутності голови райдержадміністрації Юрія Басюка, заступника голови Шепетівської районної ради Артура Мовсісяна та головного лікаря ЦРЛ Валентини Савчук, передали від компанії «Епіцентр-К» апарат штучної вентиляції легень  Oricare V8600. 

Даний апарат ШВЛ – це реанімаційне обладнання експертного класу, яке слугуватиме лікарям для порятунку дорослих та маленьких пацієнтів як під час пандемії так і  після неї. Адже цей апарат ШВЛ компактний та мобільний, з потужним акумулятором та не потребує наявності компресора, завдяки чому, легкий у переміщенні, а це дає змогу ефективно працювати у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії.

Світлана Павлишина подякувала медикам за роботу та висловила сподівання, що завдяки високому професіоналізму лікарів за якісної технічної оснащеності лікарні їхній практичний досвід стане гідним прикладом для наслідування.

На думку Світлани Андріївни, навіть якщо не вдасться уникнути другої хвилі пандемії коронавірусу, наявність висококласного обладнання в руках професіоналів своєї справи вселяє впевненість в успішному подоланні цієї недуги.

«Вже не вперше компанія «Епіцентр -К» підтримує нашу лікарню, адже раніше ми неодноразово отримували засоби індивідуального захисту для медичних працівників, кисневі концентратори, монітори пацієнта, а в інфекційному відділенні замінені на нові всі матраци, подушки, ковдри та постільна білизна. То ж ми щиро вдячні засновникам  компанії «Епіцентр-К» Галині та Олександру Герезі за надану нам неоціненну допомогу для порятунку життів наших пацієнтів»– зазначила Валентина Савчук.Шепетівська ЦРЛ 

Інші новини Шепетівки