Жителі Шепетівки оцінили кліматичні проблеми свого міста. В результаті до 5-ти найбільш критичних проблем за версією активних містян увійшли:

  1. Відсутня мережа громадського екологічного транспорту (транспорт, який здійснює мінімальні викиди в повітря - тролейбуси, електро-таксі тощо)
  2. Відсутня інфраструктура для велосипедного транспорту (велосипедні доріжки, пункти швидкого ремонту велосипедів тощо)
  3. Забруднення міських водойм
  4. Немає можливості відсортовувати відходи поблизу власної домівки із подальшим цільовим направленням на переробку (наприклад, сортування пластику, скла, макулатури, тари з жерсті, органічних залишків тощо)
  5. Немає можливості здати небезпечні відходи в місті (наприклад, термометри, лампи розжарювання, тара із під побутової хімії, батарейки тощо)
Детальні результати опитування "Кліматичні проблеми міст Хмельницької області" із коментарями знайдете ТУТ.

Зазначимо, що результати опитування стануть основою для інтерв'ювання кандидатів у міські голови Шепетівки, аби зрозуміти, як вони планують протидіяти виявленим кліматичним проблемам.

Опитування проводилося в рамках ініціативи "Кліматичні цілі міст Хмельницької області" за фінансової підтримки Федерального міністерства з охорони навколишнього середовища, збереження природи та ядерної безпеки Німеччини в рамках проєкту Міжнародної Кліматичної Ініціативи (ІКІ).

Інші новини Шепетівки