Під час карантину з’явилося багато обмежень не тільки для дорослих, а й для дітей. Останні позбавленні можливостей весело проводити дозвілля з друзями, гратися на майданчиках. Тому, щоб хоч трішки порадувати малечу, завідувач сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей адміністрації Олена Козачук, старший інспектор СЮП Шепетівського ВП Ольга Семенюк та поліцейський офіцер Ленковецької ОТР Олександр Козачук, 02 липня 2020 року на території Ленковецької ОТГ відвідали 6 сімей, в яких виховується 22 дитини. Проведено обстеження житлово-побутових умов проживання сімей, складено відповідні акти.

Дітям для корисного проведення дозвілля, передано канцелярське приладдя: олівці, кольорові ручки, розфарбовки, пазли, зошити, альбоми, книжечки та засоби особистої гігієни.

Дітвора була в захваті, адже вони не тільки отримали подарунки, а й мали можливість посидіти у поліцейському автомобілі, з дозволу поліцейського офіцера увімкнути проблискові маячки чи скористатись спецсигналом та пофотографуватися.

Служба у справах дітей Шепетівської РДА 

Інші новини Шепетівки