3 липня працівники Шепетівського районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області здійснили протипожежний рейд навколишніми лісовими масивами, під час якого нагадали відпочивальникам про небезпеку пожеж у природних екосистемах, наголосили на суворому дотриманні правил безпечної поведінки на дозвіллі у лісі.

Особливу увагу рятувальники звернули на порядок дій у разі виникнення пожежі та вручили співрозмовникам пам’ятні листівки з переліком правил пожежної безпеки

Своєю чергою, задля того, щоб застерегти людей від небезпеки на воді3 липня шепетівські рятувальники поспілкувалися з громадянами, які відпочивали біля місцевого ставка, про безпечне дозвілля на водоймах.

Під час заходу співробітники Служби «101» наголосили відпочивальникам, що купатися дозволено тільки в спеціально обладнаних місцях, та зазначили, що найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є саме недотримання громадянами елементарних правил безпечної поведінки.

Також фахівці ДСНС закликали дорослих не залишати малолітніх дітей без нагляду та не дозволяти малечі самостійно відвідувати водойми.
На завершення бесід рятувальники вручили людям листівки з переліком правил безпечного поводження на воді.

Служба порятунку звертається до громадян із проханням дбати про власну безпеку і в разі небезпеки негайно телефонуйте
до Служби порятунку за номером 101!


Шепетівський районний сектор 
ГУ ДСНС у Хмельницькій області 

Інші новини Шепетівки