Зовсім скоро українці святкуватимуть День Конституції України. Для нас це не просто свято нормативного акту, а день, коли було затверджено права і свободи громадян України. Конституція – це основний державний документ, який визначає державний устрій, порядок і принципи функціонування органів влади, виборчу систему, права й обов’язки держави, суспільства та громадян. 

Традиційно так склалося, що бібліотеки міста реагують на заходи і події загальнодержавного, регіонального, місцевого рівня. Напередодні цьогорічного свята в Шепетівській міській бібліотеці для дітей розгорнуто книжково-ілюстративну виставку «Конституція – від козаків до сьогодення». 

Діти дізналися про Пилипа Орлика – творця першої Конституції України. Книги, що представлені на виставці, знайомлять дітей з виданнями Основного Закону держави, з Конституційними актами України з найдавніших часів до сьогодення, правами та обов’язками дітей в Україні. Окрасою читальної зали і доповненням до бібліотечної інсталяції стала виставка робіт учнів-випускників 2020 року Шепетівської дитячої художньої школи. Роботи представлені на виставці – а це понад 20 творчих робіт юних художників – різні як за формою, так і за змістом.

Випускники презентували розмаїття ідей, думок та технік і цим засвідчили, що вони добре підготовлені до вступу як до середніх, так і вищих мистецьких навчальних закладів. Дякуємо колективу дитячої художньої школи за співпрацю, але найбільше – викладачам, які разом з учнями пройшли тривалий та складний шлях від перших кроків у мистецтві до завершених майстерних робіт.

Своєю чергою, в Шепетівській міській бібліотеці №1 у поєднанні з чудовими картинами Шепетівської дитячої художньої школи оформлено книжкову виставку «Благо народу – вищий Закон». Це вияв відповідальності, громадянської позиції  і любові до своєї держави.


Бажаємо усім міцного здоров’я, добробуту, затишку в родинах, мудрості, далекоглядності та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності. Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного, а в душі міцніє почуття гордості за нашу Батьківщину!

За матеріалами Шепетівської міської бібліотеки для дітей та блогу міської бібліотеки №1 

Інші новини Шепетівки