Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким затверджено угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором Шепетівської місцевої прокуратури та обвинуваченим.

Місцевого жителя визнано винуватим у скоєнні злочину, передбаченого частиною першою статті 309 (незаконне придбання, зберігання та перевезення наркотичного засобу без мети збуту) Кримінального кодексу України та призначено йому покарання у виді штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1700 грн.

Присуджено до стягнення з обвинуваченого на користь держави 942 грн 06 коп судових витрат за проведення експертизи.

Згідно з вироком суду, 20 травня 2019 року обвинувачений, знаходячись біля зупинки громадського транспорту в м. Шепетівка, знайшов два поліетиленові згортки із речовиною рослинного походження, яка є особливо небезпечним наркотичним засобом – канабісом, масою в перерахунку на суху речовину 24,64 г та 58,52 г та, присвоївши знайдене, придбав дану речовину, яку помістив у кишеню своєї куртки та перевіз до місця свого працевлаштування. Вищевказані згортки з канабісом обвинувачений заховав та зберігав без мети збуту у приміщенні туалету, де їх було виявлено оперативними працівниками виправної колонії і цього ж дня вилучено працівниками Шепетівського ВП ГУНП в Хмельницькій області.

Обвинувачений повністю визнав себе винуватим в інкримінованому злочині, підтримав угоду про визнання винуватості, просив її затвердити.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Нагадаємо, згідно зі статтею 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
За повідомленням прес-служби суду 

Інші новини Шепетівки