Не всі батьки належним чином ставляться до своїх батьківських обов’язків та наражають дітей на небезпеку, залишаючи їх без нагляду старших. Коли діти залишаються самі – небезпека чатує на них на кожному кроці: вдома, коли працюють електропобутові прилади та є вільний доступ до сірників і запальничок, небезпечних предметів, хімічних речовин; на вулиці; під час відпочинку: у лісі та біля водойм тощо.

Так, з метою попередження дитячої бездоглядності, залишення дітей без батьківського піклування, перевірки інформації про неналежне виконання батьківських обов’язків, 19 червня 2020 року начальником служби у справах дітей адміністрації Юлією Богуш, завідувачем сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей адміністрації Оленою Козачук, начальником відділу соціальної роботи РЦССДСМ Андрієм Цідиком та інспектором СЮП Шепетівського ВП Віталіною Ліпською, було проведено рейд-перевірку на території Городищенської сільської ради.

У ході рейду відвідано дві сім’ї, в яких виховується троє дітей, перевірено умови проживання, використання державних виплат та організацію дозвілля дітей під час літніх канікул. В результаті складено відповідні акти.

Також, під час рейду працівникам вдалося поспілкуватися з дітьми, котрі на той момент самостійно проводили своє дозвілля біля води. Вони вважаючи себе достатньо дорослими стрибали з берега та дамби у воду, пірнали.


Працівники ознайомили підлітків із інформацією щодо ситуації з надзвичайними подіями на водних об’єктах в області, з основними причинами, які призводять до нещасних випадків, застерегли дітей, що для запобігання трагедій вони повинні купатися в спеціально відведених місцях та у супроводі дорослих.

Потрібно не забувати, що люди гинуть переважно через те, що нехтують елементарними правилами безпеки. Саме це і намагалися донести працівники до свідомості відпочиваючих. Шановні батьки та законні представники дітей!

З метою недопущення трагічних наслідків, порушення прав дітей, норм чинного законодавства служба у справах дітей Шепетівської районної державної адміністрації звертається до Вас щодо недопущення випадків залишення дітей без нагляду!Шепетівська райдержадміністрація 

Інші новини Шепетівки