Нещодавно в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді Міністерства освіти і науки України (м.Київ) підбито підсумки ІІІ Всеукраїнського конкурсу творчих робіт школярів «Гуманне ставлення до тварин». Конкурс проводиться у співпраці з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Щаслива лапа». Мета конкурсу – популяризація та пропедевтика гуманного ставлення до тварин у суспільстві, насамперед серед учнівської молоді. До розгляду журі надійшло 183 роботи з усіх областей України.

Для участі в конкурсі вихованка гуртка «За гуманне ставлення до тварин» Шепетівського міського ЦЕНТУМ (керівник гуртка Волошина Олена В’ячеславівна) Гармашова Каріна підготувала продовження оповідання «Погризені капці».

За підсумками оцінювання робота Гармашової Каріни посіла ІІ місце, вихованка нагороджена грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та Благодійної організації «Благодійний фонд «Щаслива лапа», а також подарунком від Благодійної організації «Благодійний фонд «Щаслива лапа». 

Керівнику гуртка «За гуманне ставлення до тварин» Волошиній О.В. надана  подяка Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та Благодійної організації «Благодійний фонд «Щаслива лапа». 

Вітаємо переможницю та бажаємо нових творчих успіхів у еколого-натуралістичній діяльності. 

За матеріалами ЦЕНТУМ м. Шепетівка 

Інші новини Шепетівки