Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким раніше судимого за злочини проти життя та здоров’я особи та злочини проти власності жителя Шепетівського району визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого частиною третьою статті 185 (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно, поєднане з проникненням у інше приміщення) Кримінального кодексу України, і призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки 6 місяців.

На підставі ч. 4 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом часткового складання покарань за цим вироком та невідбутої частини покарання за вироком Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області від 29 квітня 2020 року, остаточно призначено В. 4 роки 6 місяців позбавлення волі.

Присуджено до стягнення з обвинуваченого на користь держави 653 грн 80 коп. судових витрат за проведення експертизи.

Запобіжний захід до набрання вироком законної сили залишено попередній – тримання під вартою.

Згідно з вироком суду, 14 квітня 2020 року, обвинувачений через незамкнену хвіртку зайшов на територію домоволодіння в с. Пліщин Шепетівського району, яким користується потерпілий, де знявши металеву клямку на дверях комори, проник всередину приміщення, звідки умисно, таємно повторно викрав три лопати, сапу та вила на загальну суму 336,67 грн, які виніс з приміщення комори та залишив на подвір’ї домоволодіння.


Цього ж дня, помітивши, що вхідні двері до приміщення дровника не замкнені, а лише прикриті, обвинувачений відкрив їх та проник всередину приміщення, звідки викрав велосипедну покришку разом з велосипедною камерою вартістю 73,33 грн.

Всього обвинувачений викрав майна потерпілого на суму 410 грн.  Із викраденим майном вийшов з подвір’я будинку та покинув місце події, після чого був зупинений сусідом потерпілого.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину у скоєнні інкримінованого злочину визнав повністю, щиро розкаявся. Згоден з кількістю та вартістю викраденого майна, фактичних обставин скоєння злочину, кваліфікації своїх дій та доказів вини не оспорював.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Нагадаємо, згідно зі статтею 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
За повідомленням прес-служби суду 

Інші новини Шепетівки