В рамках налагодження ефективної співпраці бізнесу з місцевими органами самоврядування, 11 червня Павло Алілуйко провів першу робочу зустріч з підприємцями Плесенської громади. Участь у зібранні взяли орендарі земель водного фонду, перевізники, власники агробізнесу, зерносховищ, тваринництва, торгових точок та деревообробної галузі.

Присутні обговорили ряд важливих питань стосовно створення робочої групи з покращення благоустрою території громади, користування водними об’єктами населених пунктів, руху великогабаритного транспорту об’їзними шляхами та багато іншого.

Підприємці були проінформовані про комплексну програму підтримки бізнесу, згідно якої вони мають змогу отримати інформацію про доступні системи кредитування, зареєструвати пасіку, отримати допомогу на племінне розведення та будівництво нових об’єктів.

В рамках підписання програми соціального партнерства з компанією «Епіцентр Агро», з кожного орендованого гектару землі громада отримуватиме 200 грн на розвиток соціальної інфраструктури.

«Ми вже займаємося розробкою таких проектів як ремонт водопостачання та прокладення нових водогонів, освітленням вулиць населених пунктів та вирішенням питання з опаленням дитячого садочку в с. Плесна», – розповів голова об’єднаної територіальної громади Павло Алілуйко.

Окремо присутні обговорили питання ліквідації новоствореної ОТГ та її наслідки, під час приєднання до міста Шепетівка. Сільською радою сьогодні надається матеріальна допомога соціально-незахищеним верствам та онкохворим мешканцям населених пунктів громади. У разі приєднання до міста такі програми, швидше за все, будуть знищені.

Учасники зустрічі обмінялися пропозиціями та домовилися про співпрацю, щодо спільних дій задля розвитку громади.


Інші новини Шепетівки