Сьогодні, 11 червня,  відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради. Про організацію перевезень на регулярних міських автобусних маршрутах загального користування доповіла  Олена Колеснік — начальник відділу економіки та підтримки інвестицій управління економіки, підприємництва та підтримки інвестицій.

Відповідно до рішення позачергового засідання Хмельницької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №21 від 05.06 2020), рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м. Шепетівки (протокол №20 від 11 червня 2020) виконавчий комітет прийняв рішення, що з 15 червня  відновлять перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на регулярних міських маршрутах згідно розкладів маршрутів, які були прийняті до карантинних обмежень.

Рішення виконавчого комітету «Про погодження розкладу руху автобусів на міських маршрутах загального користування на період карантину» втратили чинність.

З розкладам руху можна ознайомитися за ПОСИЛАННЯМ.
Прес-служба Шепетівської міської ради 

Інші новини Шепетівки