8 червня 2020 року голова Плесенської сільської ради Павло Алілуйко вручив посвідчення та нагрудний знак «Мати-Героїня» жительці села Жилинці – Якимець Аллі Іванівні. Три сина та дві донечки народила та виховала мати-героїня. Щиро вітаємо Аллу Іванівну з почесним званням.

Своєю чергою, 5 червня 2020 року голова Шепетівської районної державної адміністрації Юрій Басюк і голова районної ради Петро Дзяворук привітали та вручили нагороду «Мати-Героїня» Лютовській Тетяні Петрівні – матері п’яти дітей, мешканки села Корчик. 

Відповідно до Закону України «Про державні нагороди» почесне звання України є вищою формою відзначення громадян за видатні заслуги перед Україною. Згідно з Положенням про почесні звання України, затвердженого Указом Президента України від 29.06.2001 р. № 476/2001 р. №476/2001 почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного вік п’ятьох і більше дітей, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формуванню високих духовних і моральних якостей. Особлива увага при підборі кандидатур приділяється конкретним заслугам жінки, вихованню та освіченості її дітей, їх духовному та моральному розвитку.

В період з 2008 року почесне звання України "Мати-героїня" отримали 570 багатодітних матерів району.
За матеріалами Шепетівської райдержадміністрації та Плесенських новин 

Інші новини Шепетівки