Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким жителя Шепетівського району визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого частиною першою статті 125 (умисне заподіяння  легких тілесних ушкоджень) Кримінального кодексу України, і призначено йому покарання у виді штрафу в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 510 грн.

Згідно з вироком суду, обвинувачений 10 травня 2020 року, знаходячись в будинку в с. Городище Шепетівського району, на грунті особистих неприязних відносин, під час суперечки зі своєю дружиною, яка знаходилася на сходинковій площадці біля вхідних дверей власної квартири, умисно штовхнув її в ділянку плеча, від чого вона впала на сходинкову площадку.

В подальшому схопив потерпілу за верхній одяг, повалив на праву  частину тіла та наніс один удар долонею в нижню щелепу, кулаком вдарив в око, по  ключовому суглобу, три удари наніс по плечу, один удар в лопатку, чим спричинив потерпілій  легкі тілесні ушкодження.

Обвинувачений у судовому засіданні вину визнав повністю. У скоєному щиро кається, з потерпілою примирився, проживають спільно.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Нагадаємо, згідно зі статтею 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
За повідомленням прес-служби суду 

Інші новини Шепетівки