Найчастіше причиною виникнення нещасних випадків є людська недбалість та необережність. Тож, аби уникнути даних нещасних випадків під час відпочинку, 8 червня рятувальники 21 Державної пожежно-рятувальної частини вирушили в рейд до лісових масивів, та місць відпочинку на воді.

Відпочивальникам, які на той момент перебували у лісі, учасники рейдової групи нагадали правила безпечної поведінки у лісових масивах та паркових зонах.

Також, рятувальники провели бесіди з відпочивальниками щодо правил безпеки на водних об’єктах. Фахівці Служби порятунку наголосили, що у жодному разі не можна заходити до водойми у нетверезому стані. Небезпечно запливати далеко від берега та пірнати на велику глибину, адже судоми можуть звести ноги, що найімовірніше призведе до загибелі. Важливо стежити одне за дітьми.

Для кращого засвоєння отриманої інформації співрозмовники одержали тематичні пам’ятки.

Такі профілактичні рейди нагадують людям про необхідність бути обережними у повсякденному житті. Виконання простих правил безпеки дозволить зберегти життя та здоров’я не лише собі, а й іншим людям. Тому рятувальники й надалі проводитимуть відповідні заходи.
Шепетівський районний сектор 
ГУ ДСНС України у Хмельницькій області 

Інші новини Шепетівки