04 червня 2020 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Віталія Бузиля відбулась робоча нарада за участю перевізників, які забезпечують транспортне сполучення в Шепетівському районі, представників Національної поліції, членів робочої групи з питань боротьби з нелегальними перевезеннями.

Віталій Бузиль зазначив, що «нелегальні перевезення» - це основна проблема в налагодженні стабільного транспортного сполучення. Викоренення її - надзвичайно складний процес і вимагає значних зусиль як з боку влади, приватних перевізників, так і зі сторони мешканців району.

Також він повідомив, що за допомогою створеної при райдержадміністрації робочої групи «По боротьбі з «нелегальними перевізниками» на автобусних маршрутах загального користування на території Шепетівського району» ведеться активна робота щодо попередження та виведення з ринку автомобільних перевізників, які здійснюють свою діяльність поза межами правового поля. Обговорено план заходів на найближчий тиждень щодо виявлення порушень у галузі пасажирських перевезень.

«Ми повинні активізувати роботу та посилити заходи у боротьбі з нелегальними перевізниками. Для цього необхідно налагодити тісну співпрацю органів державної влади, місцевого самоврядування, перевізників, щоб спільними зусиллями вирішити цю проблему. Адже, незважаючи на контроль з боку правоохоронних та контролюючих органів, нелегальні перевезення не дають можливості реалізувати заходи щодо створення сталих умов функціонування ринку. Надання транспортних послуг і питання боротьби з нелегальними перевезеннями та безпеки дорожнього руху - буде знаходитись на постійному контролі керівництва району та відповідних контролюючих та правоохоронних структур», - підсумував заступник голови райдержадміністрації Віталій Бузиль. 
Шепетівська райдержадміністрація 

Інші новини Шепетівки