04 червня 2020 року голова Шепетівської районної державної адміністрації Басюк Юрій Миколайович здійснив робочу поїздку в населені пункти Ленковецької, Плесенської сільських та Грицівської селищної ради, об'єднаних в територіальні громади. Спільно з працівниками районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, представниками органів місцевого самоврядування Юрій Миколайович відвідав ветеранів, багатодітні сім’ї, сім’ї з дітьми з обмеженими фізичними можливостями, які потребують соціальної допомоги і підтримки.

"В кожній родині є проблеми і різні ситуації, саме адресність є головною умовою в їх вирішенні, – зазначав голова районної державної адміністрації. Важливим є своєчасна і якісна підтримка даних категорій сімей, оперативне реагування на рівні громади".

Юрій Миколайович поспілкувався з ветеранами, поцікавився їх побутом, вирішенням їх соціальних проблем, побажав здоров’я і довгих років життя, вручив продуктові набори.

Школярі розповідали про свої досягнення, плани щодо майбутніх професій та раділи подарункам (м’яким іграшкам, шкільним приладдям, солодощам).

В Грицівській селищній раді відбулась робоча зустріч з керівниками громади щодо заходів по наповненню селищного бюджету, вирішенню соціально-побутових проблем мешканців громади.


Шепетівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 


Інші новини Шепетівки