За процесуального керівництва Шепетівської місцевої прокуратури, слідчим відділом Славутського відділу поліції ГУНП в області завершено досудове розслідування кримінального провадження за фактом порушення правил полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України, та спробу підкупу працівника поліції.

У листопаді минулого року, перебуваючи на полюванні у лісовому масиві Державного підприємства «Славутське лісове господарство», мисливець всупереч забороні та без відповідних дозвільних документів здійснив відстріл лося європейського, який занесений до Червоної книги України.

Внаслідок вказаного правопорушення інтересам держави завдано матеріальних збитків на суму 130 тис грн.

Коли ж правоохоронці розпочали за вказаним фактом кримінальне провадження, намагаючись уникнути відповідальності, підозрюваний вчинив ще одне кримінальне правопорушення та надав слідчому неправомірну вигоду в сумі 300 доларів США.


Як повідомив перший заступник керівника Шепетівської місцевої прокуратури Олександр Базан, за результатами досудового розслідування зібрано достатню кількість доказів вчинення вказаною особою кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 248 (порушення правил полювання на звірів, що занесені до Червоної книги України) та ч. 3 ст. 369 (пропонування, обіцянка  та надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, за вчинення нею дій в інтересах того, хто обіцяє, пропонує і надає таку вигоду, з використанням наданого службового становища) КК України.

Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні направлено для розгляду до Славутського міськрайонного суду.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 248 КК України передбачає альтернативні  покарання у виді  штрафу, громадських робіт або обмеження волі до 3 років,  ч. 3 ст. 369 КК України – позбавлення волі на строк від 4 до 8 років з конфіскацією майна або без такої. 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області 

Інші новини Шепетівки