4 червня голова райдержадміністрації Юрій Басюк, заступник голови райдержадміністрації Віталій Бузиль, начальник служби у справах дітей Юлія Богуш, головний спеціаліст сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Наталія Чорнописька відвідали прийомні сім’ї, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Оскільки візит у сім’ю відбувся з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, присутні привітали зі святом та вручили подарунки та солодощі. Очільник району побажав їм щастя, взаєморозуміння, теплоти відносин, а також подякував батькам за виховання.

Cім'ї привітно зустріли гостей. Юрій Басюк охоче поспілкувався з дітьми, які розповіли йому про свої досягнення, успіхи у навчанні, задатки та здібності.

«Піклування про дітей, які в силу різних обставин залишилися без рідних батьків, є благородною та почесною справою, адже для дітей створено гідні умови проживання, вони забезпечені усім необхідним, а саме головне – вони не обділені увагою та турботою зі сторони прийомних батьків», - зазначив Юрій Басюк.

Діти та батьки на свою адресу почули багато теплих слів та побажань міцного здоров’я, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, успіхів та перемог, радісного і незабутнього відпочинку.


Шепетівська райдержадміністрація 

Інші новини Шепетівки