Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким затверджено угоду про примирення у кримінальному провадженні, укладену між потерпілою та обвинуваченим.

Жителя Новоград-Волинського району Житомирської області визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого частиною першою статті 125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України, і призначено покарання у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

Згідно з вироком суду, 31 березня 2020 року, обвинувачений, знаходячись в будинку в с. Пліщин Шепетівського району, під час словесної суперечки з потерпілою, умисно вдарив її кулаком в око. Не зупиняючись на досягнутому, тримаючи потерпілу за шию, наніс їй послідовно два удари лобною ділянкою голови об стіну, після чого наніс удар кулаком в ділянку передпліччя, заподіявши тілесні ушкодження легкого ступеня тяжкості.


02 червня 2020 року потерпіла та обвинувачений уклали угоду про примирення, за умовами якої обвинувачений повністю визнав свою винуватість у вчиненні інкримінованого йому злочину та відшкодував завдану своїм діянням шкоду в повному обсязі, попросив вибачення у потерпілої.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Нагадаємо, згідно зі статтею 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
За повідомленням прес-служби суду 

Інші новини Шепетівки