Сьогодні, 1 червня, міський голова провів позачергове засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради. Прийнято 9 рішень виконавчого комітету.

На початку засідання члени виконавчого комітету внесли зміни до рішення виконавчого комітету Шепетівської міської ради від 24 вересня 2015 року № 204 «Про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій».

Далі розглянули та прийняли рішення про відпуск матеріальних цінностей. Зокрема, з міського матеріального резерву для 21 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області виділено 250 літрів дизельного палива, яке буде спрямоване на боротьбу з пожежами у пожежнонебезпечний період.

Наступним питанням порядку денного затверджено контингент та мережу учнів дитячої художньої та музичної шкіл на 2020-2021 навчальний рік.


Також під час засідання було внесено зміни до рішення № 86 від 26.03.2020 р. «Про погодження розкладу руху автобусів на міських маршрутах загального користування на період карантину». З 2 червня буде відновлено рух  автобусів на маршрутах загального користування №1-А, №8-А, №7 в звичайному режимі руху.

Із розкладом руху можна ознайомитися за ПОСИЛАННЯМ.

Окрім цього, було розглянуто питання благоустрою, про демонтаж тимчасових споруд на вулиці Горбатюка.

Насамкінець засідання, члени виконавчого комітету затвердили проектно-кошторисну документацію на 2 об’єкти: «Проточний ремонт перехрестя вул. В. Котика, вул. Островського та вул. Української з організацією кругового руху в м. Шепетівка Хмельницької області» та «Проточний ремонт дороги в районі світлофорного об’єкта по вул. Українській 3 в м. Шепетівка Хмельницької області».
Пресс-служба Шепетівської міської ради 

Інші новини Шепетівки